Home Ino fudbal Vedad Ibišević dobio crveni karton kojeg nikad neće zaboraviti! (VIDEO)

Vedad Ibišević dobio crveni karton kojeg nikad neće zaboraviti! (VIDEO)

0
SHARE

Ekipa Borussije Dortmund u nevjerovatnom meču koji je odigran u Berlinu uspjela je u posljednjim sekundama doći do pobjede protiv Herthe rezultatom 3:2, a bivši reprezentativac BiH Vedad Ibišević u finišu meča dobio je crveni karton.

Hertha je puno bolje otvorila meč i već u 4. minuti Kalou koristi lošu reakciju Burkija i loptu šalje u mrežu za vodstvo od 1:0. Već u 14. minuti Borussija je stigla do poravnanja, a strijelac pomalo komičnog pogotka bio je Delaney.

Prije kraja prvog poluvremena, tačnije u 35. minuti, Hertha je dobila priliku da s bijele tačke dođe u novo vodstvo, a to je objeručke prihvatio Kalou koji je postigao svoj drugi pogodak na ovom meču i donio prednost Herthi od 2:1.

U drugoj minuti drugog poluvremena Zagadou koristi asistenciju Sancha i pogotkom za 2:2 vraća Borussiju u igru, a kada su svi očekivali kraj utakmice, Sancho je upisao još jednu asistenciju, dodao je do Reusa koji u 92. minuti postiže pogodak za 3:2 i donosi veliku pobjedu svojoj ekipi.

Vedad Ibišević u igru je ušao u 77. minuti, a on je u samom finišu, tačnije u 95. minuti dobio direktan crveni karton zbog koškanja s igračima Borussije Dortmund, piše Klix.

Ovom pobjedom, Milioneri ostaju na prvom mjestu Bundeslige sa 60 osvojenih bodova, tri više od Bayerna koji svoj meč 26. kola tek treba igrati protiv Mainza.