Home Reprezentacija MA, ŠTA ĆE REAL: Pogledajte kako je Džeko majstorski savladao Courtoisa! (VIDEO)

0
SHARE

Kapiten reprezentacije Bosne i Hercegovine Edin Džeko upisao se u strijelce na prijateljskom meču između njegove Rome i Real Madrida.

Džeko je pet minuta prije odlaska na odmor iskoristio odlično proigravanje Undera i potom majstorski zatresao mrežu iza nemoćnog Courtoisa.

Ovim golom Džeko je izjednačio rezultat na 2:2, a da će biti odlična utakmica nagovijestio je Marcelo još u 16. minuti meča kada je doveo Real u vodstvo nakon asistencije Modrića.

Potom je Perotti izjednačio na 1:1, a dvije minute prije Džekinog gola Casemiro je pogodio za drugo vodstvo Reala na utakmici.