Home Bh. fudbal Kanta za smeće poletjela prema klupskom fotografu! (FOTO)

Kanta za smeće poletjela prema klupskom fotografu! (FOTO)

0
SHARE

Danas su u sklopu 7. kola Druge lige Zapad snage odmjerili NK Kiseljak i FK Vitez, ali ovu utakmicu nije obilježio fudbal.

Naime, Vitez je nakon prvog poluvremena vodio sa 2:1, a utakmica je prekinuta u 52. minuti nakon što su se fudbaleri dva tima blaže sukobili na terenu. Sudac je povukao igrače u svlačionicu, a meč je nakon 10-ak minuta nastavljen i igrač Kiseljaka Tomić je dobio direktan crveni karton.

Na tribinama stadiona u Kiseljaku vladala je vrlo napeta atmosfera od starta susreta, a očevici tvrde da su domaće pristalice konstantno provocirale i vrijeđale goste iz Viteza.

Navijači Kiseljaka nisu poštedjeli ni klupskog fotografa FK Vitez, prema kojem je u jednom trenutku poletjela – kanta za smeće.

Zaista se u nižim bh. ligama može svašta vidjeti, ali bacanje kante za smeće u teren je vjerovatno nešto s čim se, barem u posljednje vrijeme, baš i nismo susretali.