Home Aktuelno Formacija s kojom je “eksperimentisao” na klupi BiH donosi mu rezultat!

Formacija s kojom je “eksperimentisao” na klupi BiH donosi mu rezultat!

0
SHARE

Mehmed Baždarević došao je do veoma važne pobjede s Parisom, a na gostovanju savladali su Orleans sa minimalnih 0:1 u utakmici 14. kola francuske Ligue 2.

Paris je poveo već u trećoj minuti golom Alexa Bambe, kojem je asistirao Jeremy Menez, trenutno prva zvijezda ekipe našeg stručnjaka. Domaći su u nastavku dominirali, ali Paris je uspio odbraniti stečenu prednost.

Baždarević je večeras još jednom zaigrao u formaciji 3-5-2, koja mu je ove sezone donijela neke dobre rezultate. Podsjetimo, s ovom formacijom “eksperimentisao” je na klupi reprezentacije BiH kada smo poraženi na gostovanju od Belgije sa 4:0.

Ovo je bila veoma važna pobjeda za Paris, koji sada ima 12 bodova iz dosadašnjih 14 utakmica, a nalazi se samo bod od sigurne zone.