Home Aktuelno Velika noć za Srđana Stanića počela je užasno, završila na najbolji mogući...

Velika noć za Srđana Stanića počela je užasno, završila na najbolji mogući način! (FOTO)

0
SHARE
Olimpic - FK Zeljeznicar

Derbi utakmica 17. kola u kojoj je Željezničar na Pecari sa 2:1 savladao Široki Brijeg nije najbolje počela niti za goste iz Sarajeva, niti za iskusnog Srđana Stanića.

Desni bek Plavih u najboljoj namjeri da vrati loptu Vedranu Kjosevskom kreirao je šansu za domaći tim, a Luka Menalo pretvorio ju je u vodstvo od 1:0, prenosi Faktor.

Ipak, već u 16. minuti sjajnim centaršutem Stanić je asistirao Saši Kajkutu za izjednačenje, da bi u prvoj minuti sudijske nadoknade Denis Žerić donio pobjedom Plavima upravo nakon proigravanja Stanića.

S dvije asistencije Stanić se itekako iskupio za grešku kod gola Širokog Brijega, ali i na pravi način obilježio jubilarni 250. nastup u dresu najtrofejnijeg bosanskohercegovačkog kluba.