Home Rukomet Pogledajte raspored utakmica na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Francuskoj?

Pogledajte raspored utakmica na Svjetskom rukometnom prvenstvu u Francuskoj?

0
SHARE

Svjetsko prvenstvo u rukometu kome je domaćin Francuska počinje u srijedu 11. januara i trajat će do 29. januara.

Prvenstvo će se igrati u osam dvorana: Paris-Bercy, Rouen, Nantes, Metz, Albertville, Montpellier, Lille i Brest.

Titulu prvaka svijeta brani Francuska.

A-grupa: (Nantes):
– 1. kolo:
– 11. januar (Pariz):
20.45 Francuska – Brazil
– 12. januar:
17.45 Rusija – Japan
20.45 Norveška – Poljska
– 2. kolo:
– 13. januar:
17.45 Japan – Francuska
– 14. januar:
14.45 Brazil – Poljska
17.45 Norveška – Rusija
– 3. kolo:
– 15. januar:
17.45 Francuska – Norveška
20.45 Brazil – Japan
– 16. januar:
20.45 Poljska – Rusija
– 4. kolo:
– 17. januar:
14.00 Norveška – Brazil
17.45 Poljska – Japan
20.45 Rusija – Francuska
– 5. kolo:
– 19. januar:
14.00 Rusija – Brazil
17.45 Francuska – Poljska
20.45 Japan – Norveška

B-grupa (Metz):
– 1. kolo:
– 12. januar:
14.00 Slovenija – Angola
17.45 Makedonija – Tunis
20.45 Španija – Island
– 2. kolo:
– 14. januar:
14.45 Island – Slovenija
17.45 Tunis – Španija
20.45 Angola – Makedonija
– 3. kolo:
– 16. januar:
14.45 Island – Tunis
17.45 Slovenija – Makedonija
20.45 Španija – Angola
– 4. kolo:
– 17. januar:
17.45 Slovenija – Tunis
20.45 Angola – Island
– 18. januar:
20.45 Makedonija – Španija
– 5. kolo:
– 19. januar:
14.00 Tunis – Angola
17.45 Makedonija – Island
20.45 Španija – Slovenija

C-grupa (Rouen):
– 1. kolo:
– 13. januar:
14.00 Bjelorusija – Čile
17.45 Njemačka – Mađarska
20.45 Hrvatska – Saudijska Arabija
– 2. kolo:
– 14. januar:
20.45 Mađarksa – Hrvatska
– 15. januar:
17.45 Čile – Njemačka
20.45 Saudijska Arabija – Bjelorusija
– 3. kolo:
– 16. januar:
17.45 Mađarska – Čile
20.45 Hrvatska – Bjelorusija
– 17. januar:
17.45 Njemačka – Saudijska Arabija
– 4. kolo:
– 18. januar:
14.00 Saudijska Arabija – Mađarska
17.45 Bjelorusija – Njemačka
20.45 Hrvatska – Čile
– 5. kolo:
– 20. januar:
14.00 Saudijska Arabija – Čile
17.45 Njemačka – Hrvatska
20.45 Bjelorusija – Mađarka

D-grupa (Pariz):
– 1. kolo:
– 13. januar:
14.00 Katar – Egipat
17.45 Švedska – Bahrein
20.45 Danska – Argentina
– 2. kolo:
– 14. januar:
17.45 Danska – Egipat
– 15. januar:
14.45 Argentina – Švedska
17.45 Bahrein – Katar
– 3. kolo:
– 16. januar:
17.45 Egipat – Bahrein
20.45 Danska – Švedska
– 17. januar:
17.45 Katar – Argentina
– 4. kolo:
– 18. januar:
14.00 Argentina – Egipat
17.45 Danska – Bahrein
20.45 Švedska – Katar
– 5. kolo:
– 20. januar:
14.00 Bahrein – Argentina
17.45 Švedska – Egipat
20.45 Katar – Danska.

Leave a Reply

Be the First to Comment!

Notify of
wpDiscuz