Home Ino fudbal Navijači Rome bijesni na Džeku!

Navijači Rome bijesni na Džeku!

0
SHARE

Roma je jučer na svom terenu protiv Sassuola odigrala samo 1:1, s tim da su domaćinima poništena dva gola nakon pregleda video snimke, oba zbog ofsajda. Roma je povela u 31. minuti golom Pellegrinija nakon asistencija Edina Džeke, a remi Sassuolu donio je Simone Missiroli u 78. minuti.

Edin Džeko nije odigrao lošu utakmicu, asistirao je kod gola, ali pogodak ga neće pa neće. Džeko se nalazi se u velikoj krizi. Napadač Rome postigao je samo jedan gol u dva i po mjeseca i ovo je jedna od najdužih golgeterskih suša u karijeri napadača rimske ekipe.

Trener Rome Eusebio Di Francesco dao je igračima slobodan dan, unatoč kiksu protiv Sassuola, a Džeko je to iskoristio kako bi otišao u Hrvatsku gdje je sinoć prisustvovao koncertu Željka Joksimovića u Dubrovniku, prenosi Index.hr.

Fotografije nasmijanog Edina poprilično su naljutile navijače Rome. Frustrirani su činjenicom da je nasmijan i opušten i jasno su mu poručili:

“Zar ti je do smijeha? Bolje da razmišljaš o davanju golova, a ne o zabavi”.