Home Ino fudbal Najveći blam Mundijala! Iranci nisu vidjeli da je sudija poništio gol, slavili...

Najveći blam Mundijala! Iranci nisu vidjeli da je sudija poništio gol, slavili ga više od 30 sekundi!

0
SHARE

Situacija kakva nikad nije viđena na Mundijalu! Iranci su slavili izjednačujući pogodak Seida Ezatolahija protiv Španije u 63. minutu utakmice, iako je linijski sudija odmah podigao zastavicu i signalizirao ofsajd.

Poništio pogodak

Da stvari budu još gore za njih, ali i smješnije za neutralne posmatrače, oni su slavili taj pogodak preko pola minuta, prije nego što su primjetili da je arbitar poništio pogodak.

Kada su shvatili o čemu se radi, glavni sudija Urugvajac Kunja je već bio kod VAR televizora, vidio je situaciju, i samo potvrdio odluku kolege, dakle, Španci su ostali u prednosti od 1:0!